Közlemények

• Ingyenes szállítás nap a Gazdabolt.hu-n
    Ingyenes szállítás nap a Gazdabolt.hu-n

A 2019. január 21-én, hétfőn - 0:00 és 23:59 között - a gazdabolt.hu web-áruházban leadott rendelésekre nem számítunk fel szállítási díjat! Ingyenesen szállítjuk, a 100 kg-ot meg nem haladó, 2019. február 9-ig kiszállításra átadott, magyarországi szállítási címre leadott rendeléseket.  Az akció, az aktuális raktárkészlet erejéig érvényes, és nem a gazdabolt.hu teljes kínálatára vonatkozik, csak a 2019. január 21-én megrendelhető státuszú termékekre! Növényvédő szert, illetve annak minősülő...

Olvass tovább
  • Zsigó György - Hasznos közlendők kertbarátoknak – 2018/11
    Zsigó György - Hasznos közlendők kertbarátoknak – 2018/11

Az elmúlt két hétben továbbra is a forrósággal küzdöttünk de az ország nagy részén megérkezett az eső is. Már hiányzott a növényeknek. Most párában állnak a kertek, a levelek is nedvesek. Tehát az esős kertekben a lisztharmat mellett már figyelni kell a szőlőperonoszpórára és az almatermésűeknél a varasodásra is. Ebben az időjárásban a krumpli és a paradicsom lombja is „vészes” gyorsasággal barnulhat le a fitoftóra gombától. A növényvédő szerekről már többször írtam. Lisztharmatra: elsősorban...

Olvass tovább
  • Zsigó György – Hasznos közlendők kertbarátoknak – 2018/10
    Zsigó György – Hasznos közlendők kertbarátoknak – 2018/10

Kedves Kertbarátnők, tisztelt Kertbarátok!                                                                             2018. évi 10. felhívás ► A korábbi hetek kánikulai szárazsága főleg a kártevők (rovarok, atkák) terjedését segítette. A záporok, esők hatására kialakult párás melegben a levéltetvek kifejezetten jól érzik magukat. Több faj gazdacserés, elhagyja a gyümölcsfák hajtásait és a lágyszárú növényekre pl. zöldségekre költözik. Tehát ott is megjelenhetnek, ahol eddig nem volt...

Olvass tovább
  • Ingyenes szállítás 2018. január 29-én
    Ingyenes szállítás 2018. január 29-én

A 2018. január 29-én, hétfőn - 0:00 és 23:59 között - a gazdabolt.hu web-áruházban leadott rendelésekre- nem számítunk fel szállítási díjat! Az ingyenes szállítás, a 100 kg-ot meg nem haladó, 2018. január 29-én leadott, és 2018. február 10-ig kiszállításra kerülő, termékek megrendelése esetén érvényes, az aktuális raktárkészlet erejéig! Csak magyarországi címre kiszállítva! A kedvezményes szállítás nem a teljes kínálatunkra, hanem a web-áruházban január 29-én megtalálható termékekre...

Olvass tovább
  • Webáruházunk megújult
    Webáruházunk megújult

Örömmel értesítjük vásárlóinkat, hogy haladva a kor követelményeivel, áruházunkat megújítottuk. Reméljük, az új megjelenés elnyeri vásárlóink tetszését, és az új funkcióknak köszönhetően még élvezetesebbé tudjuk tenni a vásárlást. A fejlesztés nem áll meg itt, a jövőben még több új funkciót szeretnénk a vásárlók részére biztosítani. Mint minden új rendszernél, nálunk is lehetnek még hibák amiket folyamatosan javítunk. Köszönettel vennénk, ha vásárlóink a véleményüket megosztanák velünk, hogy...

Olvass tovább
  • Vásárlói közlemény!
    Vásárlói közlemény!

Ezúton tájékoztatunk mindenkit, hogy 2017. november 29-én üzleteink leltár miatt ZÁRVA tartanak, az árukiadás szünetel! A web-áruház ezen idő alatt is zavartalanul üzemel! Nyitás: 2017. november 30-án 8:00 kor! üdvözlettel: A Gazdabolt.hu csapata

Olvass tovább
  • Ingyen Szállítás Nap 2015. december 09-én!
    Ingyen Szállítás Nap 2015. december 09-én!

Az elmúlt évek nagy sikerére való tekintettel, az idén már hatodik alkalommal kerül megrendezésre az Ingyen Szállítás Nap! 2015. december 09-én, szerdán a Gazdabolt.hu webáruházban leadott rendelésekre nem számolunk fel szállítási díjat! Az akció a 100 kg-ot meg nem haladó rendelésekre vonatkozik, az aktuális raktárkészlet erejéig! Minden, ezen a napon leadott rendeléshez 1 darab Volldünger termékmintát adunk ajándékba! Az ingyenes kiszállítás csak magyarországi szállítási címre leadott...

Olvass tovább
  • Ajándék minden rendeléshez!
    Ajándék minden rendeléshez!

Ezúton tájékoztatunk Mindenkit, hogy a Gazdabolt.hu web-áruházban 2015. szeptember 18. 17 órától 2015. szeptember 21. 8 óráig leadott rendelésekhez 1 db 0,2 kg-os Volldünger Linz vízoldható műtrágyát adunk ajándékba. A Volldünger Linz egy kiváló minőségű komplex, vízoldható műtrágya, mely felhasználható zöldség, gyümölcs, dísznövény kultúrákban mind beöntözéssel, mind levéltrágyaként kijuttatva. A rendelésről kapott visszaigazoló e-mailben az ajándék nem kerül feltüntetésre, de minden, fent...

Olvass tovább
  • Karácsonyi Üdvözlet!
  • Akció az Internetes Vásárlás Napjára 2014
    Akció az Internetes Vásárlás Napjára 2014

Az Internetes Vásárlás Napja alkalmából vásárlóinkat ajándékban részesítjük! Vásároljon bruttó 10.000 Ft feletti értékben a www.gazdabolt.hu oldalon és egy azonnal beváltható 1000 Ft értékű kuponnal ajándékozzuk meg.* Kuponkód: DCD14 *A kedvezmény csak a megrendelés során beírt kuponkóddal vehető igénybe! A kupon csak 2014.11.07-én beváltható!

Olvass tovább
  • Vásárlói információ!
    Vásárlói információ!

Ezúton tájékoztatjuk Vásárlóinkat, hogy a megnövekedett rendelésszám miatt a szállítási határidő megnövekedett. A leadott rendeléseket igyekszünk a lehető legmamarabb eljuttatni Megrendelőinknek! Türelmüket és megértésüket köszönjük! a Gazdabolt.hu csapata

Olvass tovább
  • Év végi nyitva tartás!
    Év végi nyitva tartás!

Tájékoztatjuk vásárlóinkat, hogy 2016. év végén üzleteink nyitva tartása a következőképpen alakul: 2016.12.23 és 2017.01.02. között üzleteink zárva tartanak, ekkor a csomag kiszállítás is szünetel! A 2016.12.22. után leadott rendelések feldolgozása és kiszállítása 2017.01.02. után várható! Nyitás: 2017.01.02. Békés Karácsonyt és Boldog Új Évet kívánunk!

Olvass tovább
  • Facebook játék!
    Facebook játék!

Facebook játékunk nyertese: Bettina Dobosné Tóth Nyereménye: 1 db ajándékcsomag, és 1 db 10.000 Ft értékű vásárlási utalvány, ami a Gazdabolt.hu üzletekben váltható be! Ezúton is gratulálunk! Lájkoljon minket a Facebookon a további nyereményekért!

Olvass tovább
  • Gazdabolt.hu már mobilon is!
    Gazdabolt.hu már mobilon is!

Web-áruházunk mostantól nem csak asztali számítógépen, hanem arra alkalmas mobil készüléken és tábla pc-n is elérhető! - letisztult kezelőfelület - gyors keresés a termékek és termékkategóriák között - egyszerű rendelés leadás Legyen bárhol, bármikor, a Gazdabolt.hu ezentúl mindig Önnel lesz!

Olvass tovább
  • Megújult a Gazdabolt.hu!
    Megújult a Gazdabolt.hu!

Tisztelt Látogatóink! Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy a Gazdabolt.hu 2013. február 6-tól megújult formában áll a felhasználók rendelkezésére! A fejlesztéssel az volt a célunk, hogy egy egyszerűen kezelhető, felhasználóbarát web-áruházat hozzunk létre, ahol mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbb termékeket, amik a kertészkedéshez, gazdálkodáshoz szükségesek. A fejlesztés a továbbiakban is folytatódik, az újításokról folyamatosan tájékoztatjuk felhasználóinkat! Már aktív új...

Olvass tovább
Showing 1 to 15 of 15 (1 Page)